перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Złota Odznaka dla Uniwersytetu

Uniwersytet Jagielloński został doceniony przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Zarząd stowarzyszenia uhonorował najstarszą polską uczelnię Złotą Odznaką „za zasługi dla rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”.

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce działa od 1907 roku i  jednoczy oraz zrzesza osoby zajmujące się rachunkowością bądź dziedzinami pokrewnymi – w trosce o umożliwienie im pozyskiwania wiedzy i umiejętności oraz doskonalenia kwalifikacji niezbędnych dla wykonywania zawodu zgodnie z przepisami prawa, profesjonalnymi standardami, dobrą praktyką i zasadami etycznymi oraz przy poszanowaniu interesu publicznego.

Od 1989 roku Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC) elitarnej, pozarządowej organizacji o charakterze non-profit skupiającej 156 jednostek ze 114 krajów świata.

рекомендовано
Upamiętnienie 40. rocznicy śmierci Karola Estreichera młodszego