перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Delegacja UJ na spotkaniu ASEF

W dniach 11-15 maja prof. Adam Jelonek oraz dr hab. Ewa Trojnar reprezentowali Uniwersytet Jagielloński na konferencji międzynarodowej organizacji Asia-Europe Foundation (ASEF) w Bukareszcie. Uniwersytet Jagielloński jest jedyną uczelnią polską uczestniczącą w tym wydarzeniu.

W ramach konferencji prof. Adam Jelonek, pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji, wziął udział w panelu dyskusyjnym „Taking action at international level SDGs as Catalysts to Reorient Internationalisation” oraz przekazał  dyrektorowi ASEF Karstenowi Warnecke zaproszenie w imieniu rektora UJ do zorganizowania kolejnego szczytu ASEF na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Asia-Europe Foundation to założona w 1997 r. ogranizacja międzynarodowa z siedzibą w Singapurze wspierająca rozwój kontaktów pomiędzy instytucjami europejskimi i azjatyckimi w dziedzinie kultury, edukacji, zarządzania, zrównoważonego rozwoju, gospodarki i zdrowia publicznego.

рекомендовано
Upamiętnienie 40. rocznicy śmierci Karola Estreichera młodszego