перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Ukazał się nowy numer kwartalnika "Newsletter"

Zapraszamy do lektury najnowszego, 55. numeru angielskojęzycznego "Newsletter" (Spring 2015) - wydawanego przez Dział Współpracy Międzynarodowej UJ od 1996 roku.

"Newsletter" prezentuje wydarzenia związane z działalnością międzynarodową UJ, osiągnięcia pracowników i studentów UJ na forum międzynarodowym oraz refleksje studentów zagranicznych studiujących na UJ.

W bieżącym numerze polecamy artykuł o 50-leciu Działu Współpracy Międzynarodowej UJ, relacje doktorantów UJ z pobytu na Uniwersytecie Ruhry w Bochum i na uniwersytecie w Kijowie oraz ze spotkania absolwentów Harvard Law School, informacje o studentach Programu Erasmus na UJ, jak również relacja studentów z Malty z pobytu na UJ.

Następne wydanie planowane jest na wrzesień 2015.

Wydania "Newsletter" są dostępne TUTAJ oraz TUTAJ.

рекомендовано
Kraków miastem nauki i sztuki

Ruszył koordynowany przez UJ projekt IMPULSE z rekordowym dofinansowaniem

Dr Andrzej Kurkiewicz w Radzie ds. innowacji w szkolnictwie wyższym