перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Uroczystości

Wykład "Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century"

11.05.2015
11 maja 2015 roku o godzinie 19.00 w Auditorium Maxmum UJ rozpoczął się wykład wybitnego brytyjskiego socjologa, prof. Anthony'ego Giddensa, zatytułowany „Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century". Gościnny wykład otwarty dla całej społeczności akademickiej Krakowa odbył się z okazji odbywającego się 12 maja Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz nadania prof. Giddensowi tytułu doktora honoris causa za jego nieoceniony wkład w rozwój nauk społecznych. W uroczystości wzięli udział liczni zaproszeni goście, reprezentujący środowisko akademickie, władze miasta i regionu, a także media krajowe i lokalne.
Читати ще o Wykład "Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century"
Otwarcie wystawy "50 lat Działu Współpracy Międzynarodowej UJ"

08.05.2015
W dniu 7 maja 2015 w sali konferencyjnej w Bibliotece Jagiellońskiej odbyło się otwarcie wystawy zatytułowanej "50 lat Działu Współpracy Międzynarodowej UJ". Zgromadzonych licznie gości – ponad 90 osób – przywitał dyrektor Biblioteki Jagiellońskiej prof. dr hab. Zdzisław Pietrzyk jako współorganizator wystawy.
Читати ще o Otwarcie wystawy "50 lat Działu Współpracy Międzynarodowej UJ"
Otwarto Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi

07.05.2015
Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi to miejsce, w którym pacjentki mogą liczyć na szybką i kompleksową diagnostykę oraz wielokierunkowe, zintegrowane leczenie