перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Fizyk z UJ ponownie zasiądzie w Komitecie Polityki Naukowej

06.06.2018
Prof. Jerzy Szwed z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ został po raz drugi powołany do Komitetu Polityki Naukowej - organu doradczego w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który współtworzy i opiniuje dokumenty dotyczące rozwoju nauki oraz polityki naukowej i innowacyjnej, priorytetów inwestycyjnych i finansowych. W jego nowym składzie znaleźli się m.in. nauczyciele akademiccy i przedstawiciele instytutów badawczych.
Читати ще o Fizyk z UJ ponownie zasiądzie w Komitecie Polityki Naukowej
Profesor Janusz Skalski honorowym obywatelem Krakowa [FOTO]

06.06.2018
We wtorek podczas uroczystej sesji Rady Miasta Krakowa wręczono tytuły Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Wyróżnienie odebrali wybitna serbska tłumaczka literatury polskiej Biserka Rajčić i profesor Janusz Skalski, znamienity kardiochirurg Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, uczony i humanista.
Читати ще o Profesor Janusz Skalski honorowym obywatelem Krakowa [FOTO]
Nowa organizacja ruchu w tzw. "kwartale uniwersyteckim"

05.06.2018
Poniżej publikujemy komunikat wydany przez p.o. kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego Monikę Harpulę.
Читати ще o Nowa organizacja ruchu w tzw. "kwartale uniwersyteckim"
Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.06.2018
Najnowsza oferta Instytutu Zdrowia Publicznego UJ CM - kierunek organizacja i ekonomika ochrony zdrowia - skierowana jest do młodych osób, które chcą w trakcie studiów licencjackich przygotować się do pracy w różnych instytucjach sektora ochrony zdrowia, wszędzie tam, gdzie podejmowane są decyzje i działania dotyczące wykorzystania dostępnych środków i zasobów.
Читати ще o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki
uroczystość

Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki

05.06.2018
4 czerwca 2018 r. w Auli Auditorium Maximum UJ odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego na Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku – jednostce pozawydziałowej, której celem jest upowszechnianie kształcenia ustawicznego wśród osób nieaktywnych zawodowo, które ukończyły 60. rok życia i deklarują chęć rozwoju intelektualnego.
Читати ще o Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki