перейти до основного змісту

nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

15.01.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkali się przy opłatku

13.01.2018
13 stycznia 2018 r. w auli Collegium Novum odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego (SA UJ).
Читати ще o Absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkali się przy opłatku
Studenci UJ malują Kraków. Zbierają pieniądze na historyczny mural

12.01.2018
Dzięki inicjatywie grupy studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków wzbogaci się o nowy mural. Malunek upamiętni historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu nocą z 16 na 17 sierpnia 1944 roku. Dzieło powstanie przy ulicy Dąbrowskiego na ścianie gminnego budynku administrowanego przez Zarząd Budynków Komunalnych i na stałe wpisze się w mapę miasta. Ich akcję można wesprzeć finansowo do 13 lutego.
Читати ще o Studenci UJ malują Kraków. Zbierają pieniądze na historyczny mural
Szpital Uniwersytecki w Krakowie rozwija leczenie personalizowane

12.01.2018
Ministerstwo Zdrowia przekazało ponad 1,3 mln zł na zakup sprzętu dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aparatura pozwoli na rozwój medycyny personalizowanej głównie dla pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej szpiku kostnego. Dzięki temu placówka podniesie jakość świadczonych usług i zaproponuje najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki.
Читати ще o Szpital Uniwersytecki w Krakowie rozwija leczenie personalizowane
Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

11.01.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość miała miejsce 11 stycznia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki