перейти до основного змісту

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego

22.05.2017
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego. Uroczystość miała miejsce 18 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego
Publikacja Klaudii Sochy wśród najlepszych książek akademickich i naukowych
nagrody i wyróżnienia

Publikacja Klaudii Sochy wśród najlepszych książek akademickich i naukowych

22.05.2017
Książka "Typografia publikacji pochodzących z drukarń Uniwersytetu Jagiellońskiego 1674-1819", autorstwa dr hab. Klaudii Sochy z Wydziału Polonistyki UJ, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała wyróżnienie specjalne w konkursie Academia 2017 dla najlepszej publikacji akademickiej i naukowej za opracowanie edytorskie. Nagroda została przyznana w trackie tegorocznych Warszawskich Targów Książki.
Читати ще o Publikacja Klaudii Sochy wśród najlepszych książek akademickich i naukowych
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

22.05.2017
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 18 maja 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Piętnaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego
Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG

Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG

22.05.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi oraz Wydziału Geografii i Geologii, które odbyły się 16 maja 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne WBiNoZ i WGiG
Z papieru do pliku. Jak digitalizowane są zbiory Biblioteki Jagiellońskiej

19.05.2017
Przez dwa dni wszyscy chętni mogli zwiedzać pracownie i magazyny Biblioteki Jagiellońskiej, które na co dzień są niedostępne dla osób postronnych. Drzwi jednej z najstarszych i największych polskich bibliotek otwarte zostały 18 i 19 maja w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
Читати ще o Z papieru do pliku. Jak digitalizowane są zbiory Biblioteki Jagiellońskiej