перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

relacja

27.02.2017
W Auditorium Maximum UJ rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2017" zorganizowana w ramach prowadzonego od 2005 roku programu „Study in Poland” przez Uniwersytet Jagielloński, Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i Urząd Miasta Krakowa.
Читати ще o Zagadnienia internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego - konferencja na Uniwersytecie Jagiellońskim
Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT

27.02.2017
27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach. Po raz 3. zwycięzcę w kategorii Najpopularniejszy Student Zagraniczny wskazała także publiczność w drodze głosowania. Wyróżnienie to, jak również nagrodę w kategorii studia magisterskie, otrzymał Omar Al-Obaidi, student kierunku lekarsko-dentystycznego w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.
Читати ще o Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT
Bal karnawałowy dla dzieci pracowników UJ

27.02.2017
W ubiegły piątek Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizowało pierwszą imprezę sportową „Bal Karnawałowy Taneczno-Sportowy” dla dzieci pracowników UJ. Wydarzenie cieszyło się dużą frekwencją. Uczestniczyło w nim blisko 70 dzieci. W programie znalazły się m.in. pokaz karate dziecięcego, zabawy taneczne, gry i zabawy ruchowe, oraz konkursy sportowe. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci otrzymały upominki.
Читати ще o Bal karnawałowy dla dzieci pracowników UJ
Odnowienie doktoratu profesor Anny Marchlewskiej-Koj
uroczystość

Odnowienie doktoratu profesor Anny Marchlewskiej-Koj

24.02.2017
24 lutego w auli Collegium Maius odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UJ z okazji odnowienia po pięćdziesięciu latach doktoratu wybitnej uczonej, badaczki, specjalistki z zakresu genetyki i endokrynologii - prof. Anny Marchlewskiej-Koj.
Читати ще o Odnowienie doktoratu profesor Anny Marchlewskiej-Koj
FNP sfinansuje innowacyjne badania w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ

24.02.2017
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) rozstrzygnęła drugi konkurs w programie Homing skierowanego do osób z zagranicy, które chcą realizować w Polsce projekt naukowy. Jego laureatką została dr Ting-Yu Lin. Badaczka z Tajwanu zdecydowała się na prowadzenie badań w Małopolskim Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (MCB UJ). Na ten cel otrzymała niemal 800 tys. złotych.
Читати ще o FNP sfinansuje innowacyjne badania w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ