перейти до основного змісту

nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

14.06.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się 7 czerwca 2016 roku w auli Collegium Maius. 14 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
Wydział FAIS UJ nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności
osiągnięcie

Wydział FAIS UJ nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności

13.06.2016
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ (FAIS UJ) znalazł się w gronie nominowanych do tej prestiżowej nagrody jednostek naukowo-badawczych.
Читати ще o Wydział FAIS UJ nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności
Mistrzowie sportu u rektora UJ

Mistrzowie sportu u rektora UJ

13.06.2016
Listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki otrzymali z rąk rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy zdobyli medale w Akademickich Mistrzostwach Polski.
Читати ще o Mistrzowie sportu u rektora UJ
Sukces naszych studentów w konkursie ABB IT Challenge
osiągnięcie

Sukces naszych studentów w konkursie ABB IT Challenge

13.06.2016
Zespół Progress Bear, czyli Olga Wojanarowska (studia dalekowschodnie, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ) i Artem Shubovych (inżynieria oprogramowania, Wydział Matematyki i Informatyki UJ) zajęli IV miejsce.
Читати ще o Sukces naszych studentów w konkursie ABB IT Challenge
19. Szkoła Prawa Niemieckiego UJ dobiegła końca

13.06.2016
11 czerwca br., w obecności prorektora UJ ds. dydaktyki prof. Andrzeja Manii, i prodziekana ds. współpracy międzynarodowej WPiA UJ prof. Jerzego Pisulińskiego oraz licznych gości, odbyła się w auli Collegium Novum UJ uroczystość zakończenia Szkoły Prawa Niemieckiego UJ oraz Szkoły Prawa Polskiego UJ organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji UJ we współpracy z Uniwersytetem Ruprechta Karola w Heidelbergu i Uniwersytetem Johannesa Gutenberga w Moguncji.
Читати ще o 19. Szkoła Prawa Niemieckiego UJ dobiegła końca