перейти до основного змісту

uroczystość

Otwarto Laboratorium Maxa Plancka

20.04.2016
20 kwietnia 2016 r. w siedzibie Małopolskiego Centrum Biotechnologii (MCB) na Kampusie 600-lecia odnowienia UJ uroczyście zainaugurowano działalność Laboratorium Maxa Plancka, utworzonego we współpracy z Towarzystwem Maxa Plancka (Max Planck Geselschaft – MPG).
Читати ще o Otwarto Laboratorium Maxa Plancka
Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji
konferencja nagrody i wyróżnienia

Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji

19.04.2016
19 kwietnia 2016 roku podczas zorganizowanej przez AGH konferencji „Nowe technologie a niepełnosprawność" w ramach IX Krakowskich Dni Integracji odbyło się uroczyste wręczenie nagród INTEGRALIA.
Читати ще o Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji
Profesorowie Maria Dzielska i Andrzej Nowak w Radzie NPRH

19.04.2016
Narodowy Program Rozwoju Humanistyki (NPRH), który od 6 lat wspiera polskich uczonych, od tego roku będzie działał w zmienionej formule. Jak poinformowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, programem w nowej odsłonie pokieruje Rada, której skład ogłoszono w poniedziałek 18 kwietnia. W 12-osobowym zespole zasiadać będą prof. Maria Dzielska, emerytowany pracownik Wydziału Historycznego UJ oraz prof. Andrzej Nowak z tej samej jednostki.
Читати ще o Profesorowie Maria Dzielska i Andrzej Nowak w Radzie NPRH
Jak chronić polską przyrodę?
relacja

Jak chronić polską przyrodę?

19.04.2016
Na to pytanie próbowało odpowiedzieć siedmioro ekspertów, którzy wzięli udział w debacie zorganizowanej przez Instytut Nauk o Środowisku UJ. Spotkanie odbyło się 15 kwietnia w auli Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ.
Читати ще o Jak chronić polską przyrodę?
Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB
nominacje i promocje

Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB

18.04.2016
Prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 11 kwietnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 19 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB