перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

21.12.2015
O specyfice nauczania języków obcych we współczesnym świecie oraz szansach i wyzwaniach w tym zakresie opowiada Richard Rossner - dyrektor EAQUALS - międzynarodowej organizacji zajmującej się zapewnieniem jakości kształcenia językowego.
Читати ще o Angielski jak tabliczka mnożenia? Wywiad z Richardem Rossnerem, dyrektorem EAQUALS
Kolejny sukces Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom!

21.12.2015
16 grudnia dobiegła końca dziewiąta edycja międzyuczelnianej akcji pomocy bezdomnym zwierzętom – Akcja SOS – Uczelnie Schroniskom. Wzięło w niej udział aż sześć krakowskich uczelni: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Górniczo-Hutnicza i Akademia Sztuk Pięknych oraz instytuty Polskiej Akademii Nauk. Całe wydarzenie było objęte Honorowym Patronatem Rektorów wspomnianych uczelni oraz Prezydenta Miasta Krakowa.
Читати ще o Kolejny sukces Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom!
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

21.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość miała miejsce 17 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Życzenia świąteczne władz UJ

21.12.2015
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia pracownikom, studentom i przyjaciołom Uniwersytetu Jagiellońskiego złożyli rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektorzy: prof. Andrzej Mania, prof. Piotr Laidler, prof. Jacek Popiel i prof. Stanisław Kistryn.
Читати ще o Życzenia świąteczne władz UJ
Uniwersytet Jagielloński wdroży system antyplagiatowy

18.12.2015
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) rozstrzygnęło pierwszy konkurs w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Na wdrożenie kompleksowych rozwiązań antyplagiatowych 50 polskich uczelni otrzyma prawie 35 mln zł. Uniwersytetowi Jagiellońskiemu przyznano ponad 800 tys. zł dofinansowania.
Читати ще o Uniwersytet Jagielloński wdroży system antyplagiatowy