перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

relacja

30.11.2015
Coroczne krakowskie spotkania organizuje Instytut Kardiologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum.
Читати ще o XVI Międzynarodowe Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej "New Frontiers in Interventional Cardiology"
Obrady poświęcone zagadnieniom na styku prawa, psychologii oraz psychiatrii

30.11.2015
Wybitni eksperci wzięli udział w 8. edycji Krakowskiej Konferencji Psychologii Sądowej, która odbyła się w miniony weekend w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM. Organizatorem wydarzenia była Katedra Psychiatrii UJ CM wraz z Sekcją Psychologii Sądowej KNSP UJ oraz Instytutem Ekspertyz Sądowych.
Читати ще o Obrady poświęcone zagadnieniom na styku prawa, psychologii oraz psychiatrii
Nagrody MediaTory rozdane. Zobacz, kto otrzymał statuetkę

28.11.2015
Po raz dziewiąty studenci dziennikarstwa z całego kraju przyznali nagrody MediaTory. Laureatów poznaliśmy w sobotę 28 listopada br. podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Władze najstarszej polskiej uczelni reprezentowali prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki oraz prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju.
Читати ще o Nagrody MediaTory rozdane. Zobacz, kto otrzymał statuetkę
Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla
uroczystość

Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla

27.11.2015
- Profesor Michał du Vall był prawnikiem z krwi i kości, który nie bał się wyzwań, eksplorował nowe tereny badacze - powiedziała podczas uroczystości w auli Collegium Maius prof. Krystyna Chojnicka, dziekan Wydziału Prawa i Administracji (WPiA). Spotkanie poświęcone pamięci uczonego o szerokich horyzontach i pasji badawczej, wychowawcy wielu pokoleń studentów odbyło się 27 listopada br.
Читати ще o Powstała księga upamiętniająca prof. Michała du Valla
Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.11.2015
27 listopada 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Republiki Panamy w Polsce Enrique Zarak. Dyplomatę przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
Читати ще o Ambasador Panamy z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim