перейти до основного змісту

relacja

Dyscyplina Finansów Publicznych – 10 lat obowiązywania ustawy

20.11.2015
Międzynarodowa konferencja o takim właśnie tytule odbywała się w Krakowie w dniach od 18 do 20 listopada. Zorganizowały ją Najwyższa Izba Kontroli, Krajowa Rada Regionalnych Izb Obrachunkowych, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie oraz Katedra Polityki Gospodarczej Wydziału Prawa i Administracji UJ.
Читати ще o Dyscyplina Finansów Publicznych – 10 lat obowiązywania ustawy
nominacje i promocje

20.11.2015
Nowy minister jest adiunktem w Katedrze Filozofii Polityki Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W resorcie nauki zajmie się innowacjami oraz współpracą nauki z biznesem.
Читати ще o Dr Piotr Dardziński podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu
nominacje i promocje

Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu

19.11.2015
18 listopada Sejm wybrał nowy skład Trybunału Stanu. Oprócz dwóch wiceprzewodniczących, spoza grona posłów i senatorów powołano 16 członków. Stanowiska te obsadzono według parytetu partii.
Читати ще o Prof. Bogdan Szlachta wybrany przez Sejm sędzią Trybunału Stanu
Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy

19.11.2015
16 listopada w murach Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) podsumowano najważniejsze wydarzenia w sporcie w ubiegłym roku akademickim. W V Gali Małopolskiego Sportu Akademickiego wzięli udział nie tylko trenerzy i zawodnicy, ale także władze regionu, rektorzy uczelni wyższych oraz kierownictwo krakowskiego AZS-u na czele z prezesem Lechem Pankiewiczem. UJ reprezentowała prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis.
Читати ще o Reprezentanci AZS UJ odebrali medale i dyplomy
Wernisaż wystawy "Stryjeńska. Portret ze słów"
wydarzenie kulturalne

Wernisaż wystawy "Stryjeńska. Portret ze słów"

18.11.2015
W środę 18 listopada o godz. 16 odbył się wernisaż wystawy "Stryjeńska. Portret ze słów". Wystawa prezentuje spuściznę rękopiśmienną Zofii Stryjeńskiej ofiarowaną w 2014 roku Bibliotece Jagiellońskiej przez spadkobierców tej znakomitej malarki, ilustratorki, graficzki i scenografki.
Читати ще o Wernisaż wystawy "Stryjeńska. Portret ze słów"