перейти до основного змісту

cykle popularyzatorskie

Alfabet Uniwersytecki - litera B

04.11.2015
Zapraszamy do lektury drugiej części cyklu popularyzatorskiego, który ma za zadanie ułatwić czytelnikom zrozumienie trudnego, a niejednokrotnie fascynującego, języka akademickiego.
Читати ще o Alfabet Uniwersytecki - litera B
Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
Читати ще o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
Debata "Świat bez wartości?"
relacja

Debata "Świat bez wartości?"

02.11.2015
„Świat bez wartości?" to tytuł debaty zorganizowanej 29 października 2015 r. w Auli Collegium Novum UJ przez Instytut Socjologii UJ oraz Wydawnictwo Znak. Bezpośrednią inspiracją do dyskusji była nowo wydana książka pod red. dr hab. Małgorzaty Boguni-Borowskiej (IS UJ) pt. „Fundamenty dobrego społeczeństwa. Wartości" (Znak, Kraków 2015).
Читати ще o Debata "Świat bez wartości?"
Wszystkie strony UJ. Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego
cykle popularyzatorskie

Wszystkie strony UJ. Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego

30.10.2015
WSZYSTKIE STRONY UJ to cykl, który ma na celu przybliżenie czytelnikom stron internetowych oraz stron na Facebooku jednostek UJ, kół naukowych, organizacji studenckich, blogów naukowych itp. Kolejność prezentowanych stron jest przypadkowa. W zestawieniu pojawiają się tylko strony, które są często aktualizowane.
Читати ще o Wszystkie strony UJ. Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego
Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"

29.10.2015
Od 29 października 2015 roku, na odcinku Plant od Collegium Novum do ulicy św. Anny, można oglądać wystawę w związku z 35. rocznicą powstania "Solidarności".
Читати ще o Otwarcie wystawy "Narodziny 'Solidarności' w środowisku akademickim Krakowa"