перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców

02.07.2015
Pod koniec czerwca został zatwierdzony skład Rady Młodych Naukowców 5. kadencji. Jednym z jej członków został dr Łukasz Michalczyk z Zakładu Entomologii Instytutu Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rada jest organem doradczym, której zadaniem jest wspieranie ministra nauki i szkolnictwa wyższego w działaniach służących rozwojowi kariery młodych naukowców i osób rozpoczynających karierę naukową.
Читати ще o Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców
Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego

02.07.2015
Rok po hucznych obchodach jubileuszowych Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją okrągłą rocznicę obchodzi Uniwersytet Wiedeński. Austriacy także postanowili z tej okazji zorganizować wioślarskie regaty „ósemek". Ubiegłotygodniowa wizyta naszej załogi była nie tylko dużym sukcesem sportowym, okazją do odświeżenia kontaktów międzyuczelnianych, ale też szansą na tradycyjne wiedeńskie... pokonanie Turków.
Читати ще o Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego
Konsorcjum DARIAH-PL włączone do europejskich badań nad humanistyką cyfrową

01.07.2015
DARIAH-PL to największe w historii polskiej humanistyki konsorcjum naukowe. Złożone jest obecnie z 18 instytucji, wśród których znajduje się także Uniwersytet Jagielloński. Jego celem jest rozwój i współpraca instytucji oraz badaczy zajmujących się projektami wykorzystującymi infrastrukturę cyfrową w realizacji projektów z zakresu humanistyki i nauki o sztuce w naszym kraju.
Читати ще o Konsorcjum DARIAH-PL włączone do europejskich badań nad humanistyką cyfrową
Diamentowe Granty dla najzdolniejszych<br /> studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Diamentowe Granty dla najzdolniejszych
studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.07.2015
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) ogłosiło listę laureatów 4. edycji programu Diamentowy Grant. W 2015 roku finansowanie otrzyma 78 projektów naukowych realizowanych przez wybitnych studentów w polskich uczelniach i instytutach PAN. Aż 14 uczestników programu studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Читати ще o Diamentowe Granty dla najzdolniejszych
studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Nowe studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji UJ

01.07.2015
Wydział Prawa i Administracji we współpracy z British Law Centre Cambridge otwiera nowe dwuletnie studia podyplomowe „English and European Union Law". Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów I i II stopnia wszystkich kierunków.
Читати ще o Nowe studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji UJ