перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology

11.05.2015
Dnia 11 maja 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Hong Kong University of Science and Technology (HKUST). Delegacji przewodniczyli prezydent prof. Tony F. Chan oraz wiceprezydent dr Eden Y. Woon, którzy spotkali się z JM Rektorem prof. dr. hab. med. Wojciechem Nowakiem oraz pełnomocnikiem JMR ds. współpracy międzynarodowej, prof. Zdzisławem Machem.
Читати ще o Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology
Wykład "Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century"

11.05.2015
11 maja 2015 roku o godzinie 19.00 w Auditorium Maxmum UJ rozpoczął się wykład wybitnego brytyjskiego socjologa, prof. Anthony'ego Giddensa, zatytułowany „Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century". Gościnny wykład otwarty dla całej społeczności akademickiej Krakowa odbył się z okazji odbywającego się 12 maja Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz nadania prof. Giddensowi tytułu doktora honoris causa za jego nieoceniony wkład w rozwój nauk społecznych. W uroczystości wzięli udział liczni zaproszeni goście, reprezentujący środowisko akademickie, władze miasta i regionu, a także media krajowe i lokalne.
Читати ще o Wykład "Into the Digital Age: the World in the Twenty-First Century"
Kierunek - Uniwersytet Jagielloński

11.05.2015
W przeddzień Święta Uniwersytetu Jagiellońskiego, rektor prof. Wojciech Nowak spotkał się z dziennikarzami w Sali pod Belkami Collegium Maius. W głównej mierze spotkanie prasowe poświęcone zostało zainaugurowanej właśnie kampanii promocyjnej uczelni, której hasło brzmi „Chcesz być trendy przez stulecia? Kierunek UJ".
Читати ще o Kierunek - Uniwersytet Jagielloński
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

11.05.2015
Prof. Jacek Popiel prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

11.05.2015
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego