перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Inauguracja Szkoły Zimowej Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

W poniedziałek 13 lutego dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ oraz dyrektor Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju dr hab. Marcin Grabowski uroczyście otworzyli Szkołę Zimową Centrum Studiów Międzynarodowych i rozwoju (CISAD Complexity Winter School).

Szkoła Zimowa oferuje dwa kursy w ramach Spinakers – International Intensive Programmes w zakresie Complexity: Winter School I: Research in the Complex World - Methods and Cases oraz Winter School II: Introduction to Understanding the Complex World. W wydarzeniu biorą udział 42 osoby z 23 krajów świata, a zajęcia prowadzi 25 wykładowców reprezentujących różne dziedziny nauki. W trakcie szkoły uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przydatne w zrozumieniu złożoności współczesnego świata, jak też w planowaniu i rozwoju ich dalszej kariery.

Więcej informacji dotyczących oferty szkół letnich i zimowych CISAD można znaleźć na stronie isad.uj.edu.pl.

рекомендовано
Medal Polonia Minor na 660-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Profesorowie UJ powołani do Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego

Naukowcy UJ badają negatywny wpływ narciarstwa na tatrzańską przyrodę