Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Kierownik Biura Sportu UJ wyróżniony przez prezydenta RP

Prezydent RP Bronisław Komorowski w czasie spotkania ze sportowcami i działaczami Akademickiego Związku Sportowego oraz obchodzącego 60-rocznicę powstania Szkolnego Związku Sportowego podziękował im za dotychczasowe osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej.

- Jestem przekonany, że wszyscy miłośnicy sportu, a także wszyscy, którym jego dobro leży na sercu wiedzą, że jednym z najważniejszych fundamentów, decydującym o jakości sportu wyczynowego, profesjonalnego, jest zawsze masowość we wczesnym etapie i dlatego też dziękuje obu tym zasłużonym organizacjom - powiedział prezydent.

Podczas uroczystości prezydent Bronisław Komorowski wręczył sportowcom i działaczom obu organizacji flagi państwowe oraz stosowny certyfikat. Jednym z wyróżnionych przedstawicieli środowisk AZS jest Konrad Wełpa, od czterech lat kierujący Biurem Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego, który otrzymał nagrodę za całokształt działalności - 20-letnią pracę na rzecz promocji sportu akademickiego, połączoną z organizacją imprez i pracą w gremiach opiniotwórczych na rzecz sportu akademickiego.

Дата опублікації: 03.12.2013
опубліковано: Łukasz Wspaniały