Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Przywrócono ruch w Kwartale Uniwersyteckim

"Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że z dniem 4 grudnia 2013 roku powróciła możliwość wjazdu i parkowania samochodów prywatnych posiadających identyfikatory wjazdowe Uniwersytetu Jagiellońskiego do tzw. Kwartału uniwersyteckiego, tj. na ulice Jagiellońską, Gołębią i Olszewskiego.

Z uwagi na zmianę wyglądu ulic Kwartału (zamontowane lampy uliczne) zmniejszeniu uległa ilość miejsc parkingowych. W związku z tym od dnia dzisiejszego obowiązującym sposobem parkowania jest ustawianie pojazdów tylko i wyłącznie ukośnie, pomiędzy lampami.

W prawidłowym ustawieniu pojazdów będzie pomagać Państwu Straż Rektorska. Jednocześnie informuję, że opłata za identyfikatory wjazdowe niewykorzystana z uwagi na remont ulic Kwartału w okresie 3,5 miesiąca, tj. od 15 sierpnia 2013 roku do 30 listopada 2013 roku, zostanie uwzględniona w roku 2014.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Pędracka-Kwaskowska