Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Akredytacja Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej dla Kliniki Ginekologii i Onkologii Wydziału Lekarskiego UJ CM

Klinika Ginekologii i Onkologii Wydziału Lekarskiego UJ CM kierowana przez prof. Antoniego Bastę otrzymała akredytację Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Europejska akredytacja oznacza, iż lekarze specjalizujący się w krakowskiej Klinice Ginekologii i Onkologii w zakresie ginekologii onkologicznej uzyskają europejskie potwierdzenie tej specjalizacji. Akredytacja otwiera również możliwość specjalizowania się w tej dziedzinie przez lekarzy z innych krajów.

Warto także odnotować, że prof. Antoni Basta, kierownik Katedry Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego UJ CM został wybrany na Prezesa Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej w trakcie trwającego w Poznaniu II Kongresu tego Towarzystwa.

Дата опублікації: 29.11.2011
опубліковано: Mariusz Kopiejka