Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Złote medale dla wynalazków z UJ

W dniach od 18 do 20 czerwca 2014 r. w Pittsburghu (USA) odbyły się  Międzynarodowe Targi Wynalazczości i Innowacji INPEX 2014.

Są to największe amerykańskie targi wynalazczości organizowane już od 29 lat. Umożliwiają wystawcom profesjonalną prezentację i promocję swych produktów na arenie międzynarodowej oraz nawiązanie kontaktów biznesowych z podmiotami zainteresowanymi współpracą naukową, wdrożeniami czy też zakupem licencji na wykorzystanie nowych technologii i produktów.

W tegorocznej edycji targów zaprezentowano ponad 550 wynalazków z 24 państw. Pośród nich promowane były trzy wynalazki opracowane przez naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z przyjemnością informujemy, iż spotkały się one z bardzo pozytywnym przyjęciem jury, czego efektem były następujące nagrody:

Mamy nadzieję, iż zdobyte nagrody przyczynią się do rozpropagowania wiadomości o uniwersyteckich wynalazkach wśród partnerów biznesowych zainteresowanych ich komercyjnym wykorzystaniem.

Дата опублікації: 02.07.2014
опубліковано: Mariusz Kopiejka