Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Wizyta przedstawicieli Uniwersytetu Kufa

5 września w Collegium Nowodworskiego UJ gościła delegacja przedstawicieli dyscyplin medycznych z Uniwersytetu Kufa w Iraku (University of Kufa), zainteresowanych podpisaniem umowy o współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, w tym m. in. w obszarze medycyny, farmacji i nauk o zdrowiu.

Delegacji przewodniczyli Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Kufa Mohammed Saeed Abdul Zahra oraz Pełnomocnik Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce Ziyad Raoof. Ze strony władz UJ CM rozmowom przewodniczył Prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Piotr Laidler, a w spotkaniu wzięli udział także: Pełnomocnik Rektora UJ ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej w CM prof. Beata Tobiasz-Adamczyk, Pełnomocnik Rektora UJ ds. klinicznych w CM prof. Jerzy Wordliczek, Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. nauki i współpracy z zagranicą prof. Tomasz Brzozowski oraz Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego ds. analityki medycznej prof. Alicja Budak.

zdjęcia: Jerzy Sawicz

Дата опублікації: 05.09.2014