Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Gala Małopolskiego Sportu Akademickiego

W środę 15 października 2014 roku podsumowano to co najważniejsze w sporcie akademickim wydarzyło się w ubiegłym roku. W zorganizowanej przez AZS Kraków Gali Małopolskiego Sportu Akademickiego wzięli udział nie tylko trenerzy i zawodnicy, ale także przedstawiciele władz miasta i województwa, rektorzy uczelni wyższych oraz kierownictwo AZS z prezesem prof. Markiem Rockim na czele. Uniwersytet Jagielloński reprezentowała prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju.

Podczas gali reprezentantom naszej uczelni wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Uniwersytetu Jagielloński w Akademickich Mistrzostwach Małopolski sklasyfikowano na wysokim 3. miejscu. Nasi studenci nie mieli sobie równych w kolarstwie górskim kobiet, siatkówce plażowej mężczyzn i futsalu kobiet. Dodatkowo za sportowy sukces roku w Małopolsce uznano zdobycie przez zespół "Jagiellonek" mistrzostwa Polski w piłce nożnej halowej kobiet.

Wyniki reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Akademickich Mistrzostwach Małopolski:

1. miejsce:

• pływanie mężczyzn,
  • tenis stołowy kobiet,
  • snowboard mężczyzn,
  • wspinaczka sportowa kobiet.

Komunikat końcowy Akademickich Mistrzostw Małopolski 2013/2014

Za sportowy sukces roku w Małopolsce uznano zdobycie przez zespół "Jagiellonek" mistrzostwa Polski w futsalu kobiet

Дата опублікації: 16.10.2014
опубліковано: Łukasz Wspaniały