Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Wizyta Podsekretarz Stanu Iwony Wendel

28 listopada na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła z wizytą podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Iwona Wendel. Pani podsekretarz spotkała się w Collegium Novum UJ z z prof. Stanisławem Kistrynem, prorektorem UJ. ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych.

Następnie, na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu, zwiedziła Centrum Edukacji Przyrodniczej, Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris oraz budowane Centrum Badawczo-Rozwojowe Wydziału Chemii UJ, a w Jagiellońskim Centrum Innowacji uczestniczyła w spotkaniu i dyskusji z przedstawicielami najważniejszych infrastruktur badawczych UJ: Centrum Edukacji Przyrodniczej (dr hab. Tomasz Pyrcz, dr hab. Piotr Kuśtrowski, prof. UJ), Małopolskiego Centrum Biotechnologii (prof. Tadeusz Marek, prof. Adam Dubin), Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris (prof. Marek Stankiewicz), Jagiellońskiego Centrum Innowacji (Paweł Błachno), Jagiellońskiego Centrum Rozwoju Leków (prof. Stefan Chłopicki oraz Maciej Czarnik).

zdjęcia: Anna Wojnar, Jerzy Sawicz, Emilia Król

Дата опублікації: 28.11.2014