перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Szkoła Promocji Nauki zaprasza na warsztaty "Infografika w promocji nauki"

Szkoła Promocji Nauki znowu otwiera swe podwoje. Tym razem mamy dla Was świetną propozycję: zajęcia z tworzenia infografik oraz konkurs na najlepsze infografiki, ilustrujące badania i dziedziny naukowe rozwijające się na UJ.

Infografika to taka forma prezentacji, która w sposób łatwy do zrozumienia, uporządkowany, wiarygodny i atrakcyjny pokazuje najbardziej istotne dane. Świetnie sprawdza się we współczesnym świecie, w którym informacja stała się jednym z najbardziej pożądanych dóbr, a internet umożliwił swobodne dzielenie się nimi. Infografika jest opowieścią sama w sobie – często czyta się ją niezależnie od tekstu artykułu, do którego jest dołączona.

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie www.nauka.uj.edu.pl/infografika

рекомендовано
Upamiętnienie 40. rocznicy śmierci Karola Estreichera młodszego