перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Zmiana organizacji ruchu w kwartale uniwersyteckim

W środę 19 sierpnia br. rozpocznie się remont ul. Wiślnej. W związku z tym Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie (ZIKiT) wprowadza czasową organizację ruchu.

Jak informuje ZIKiT, dojazd do budynków zlokalizowanych w kwartale uniwersyteckim będzie możliwy ul. św. Anny i ul. Jagiellońską. Wyjazd z kolei wytyczony zostanie ulicami: Jagiellońską, św. Anny, Rynek Główny i Bracką do Franciszkańskiej zgodnie z oznakowaniem.

Planowany termin zakończenia robót to 15 listopada br.

рекомендовано
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie liderem medycyny robotycznej dla dzieci w Polsce

UJ najlepszą polską uczelnią według rankingu CWUR

Wybitni młodzi naukowcy z UJ laureatami konkursu START FNP