Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wiadomości

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Międzynarodowa konferencja w ramach projektu OMICRON

W dniach 13-17 kwietnia 2015 roku odbywa się w Krakowie Międzynarodowa Konferencja Naukowa Stratified and translational medicine – from basic science to clinical practice współorganizowana przez prof. Tomasza Guzika z Katedry Chorób Wewnętrznych i Medycyny Wsi oraz prof. Tomasza Grodzickiego z Katedry Chorób Wewnętrznych i Gerontologii UJ CM, dziekana Wydziału Lekarskiego.

Konferencja jest interdyscyplinarnym spotkaniem umożliwiającym wymianę poglądów i nawiązywanie współpracy pomiędzy uczestniczącymi w niej wykładowcami i naukowcami Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczą w niej eksperci w zakresie medycyny translacyjnej z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Grecji, Włoch oraz z kilku współpracujących ośrodków w Polsce (między innymi Katowic, Warszawy i Łodzi). Wykład inauguracyjny wygłosił prof. Keith M. Channon, kierownik Kliniki Kardiologii oraz dyrektor Ośrodka Badań Biomedycznych Uniwersytetu w Oksfordzie.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu OMICRON Stworzenie ośrodka zaawansowanych technologii molekularnych o wysokiej wydajności na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego-Collegium Medicum - Enabling OMICs high-thROughput techNologies at the Faculty of Medicine Jagiellonian University Medical College. Program konferencji oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie Małopolskiego Ośrodka Medycyny Translacyjnej.

Data publikacji: 16.04.2015
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту