перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

nauka

Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

11.06.2010
Uniwersytet Jagielloński wraz z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie utworzy międzyuczelniane „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej".
Читати ще o Powstaje „Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej"

10.06.2010
Temat zmagań stanowiła rekalibracja systemu oceny ryzyka kredytowego w oparciu o dane obciążone. Grzegorz Harańczyk zostawił w pobitym polu wielu konkurentów z całego świata reprezentujących czołowe ośrodki akademickie i firmy zajmujące się eksploracją danych.
Читати ще o Doktorant UJ Grzegorz Harańczyk zdobył pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie eksploracji danych PAKDD-2010 Data Mining Competition

Letnie Biuro Rekrutacji

09.06.2010
Od 8 czerwca działa na dziedzińcu Collegium Novum UJ Letnie Biuro Rekrutacji. Zapraszamy na studia na UJ.
Читати ще o Letnie Biuro Rekrutacji

Nowe studia II stopnia: krytyka literacka

09.06.2010
Dwuletnie studia skierowane są do osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu najnowszej literatury, życia literackiego i kulturalnego oraz zdobyć umiejętności krytycznego uczestnictwa w tym życiu kulturalnym. Absolwenci studiów o specjalności krytyka literacka uzyskują kwalifikacje do samodzielnego uprawiania krytyki literackiej, redagowania tekstów i podejmowania inicjatyw kulturalnych.
Читати ще o Nowe studia II stopnia: krytyka literacka

Profesor Janusz Kozłowski wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii

07.06.2010
Wybitny polski archeolog, pracujący w Instytucie Archeologii Wydziału Historycznego naszej uczelni, został wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii (Union Academique Internationale) - jednej z ważniejszych instytucji naukowych na świecie.
Читати ще o Profesor Janusz Kozłowski wybrany na prezydenta Międzynarodowej Unii Akademii