перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"
relacja

Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"

25.09.2018
W dniach od 18 do 19 września w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się konferencja naukowa pt. "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki", zorganizowana z myślą o polskich studentach i młodych naukowcach, którzy są na etapie wyboru swojej drogi naukowo-badawczej.
Читати ще o Konferencja "FAIR - wyzwania i szanse dla polskiej fizyki"
Projekt "Rozwijaj się i pracUJ" ze wsparciem finansowym Ministerstwa Zdrowia
osiągnięcie

Projekt "Rozwijaj się i pracUJ" ze wsparciem finansowym Ministerstwa Zdrowia

25.09.2018
Dr hab. Agnieszka Gniadek, dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ otrzymała blisko 4 mln zł na realizację projektu "Rozwijaj się i pracUJ". Środki pochodzą z konkursu POWER Ministerstwa Zdrowia realizowanego w ramach V osi priorytetowej, Działanie 5.5. Rozwój usług pielęgniarskich.
Читати ще o Projekt "Rozwijaj się i pracUJ" ze wsparciem finansowym Ministerstwa Zdrowia
VII Ogólnopolski Zjazd Cywilistów na UJ

24.09.2018
W 2016 roku Katedra Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego została wybrana organizatorem VII Ogólnopolskiego Zjazdu Cywilistów w 2018 roku, który po raz pierwszy w historii odbędzie się w Krakowie.
Читати ще o VII Ogólnopolski Zjazd Cywilistów na UJ
osiągnięcia

21.09.2018
Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim, dzięki którym opracowana została technika wykrywania wczesnego stadium niewydolności nerek u pacjentów cukrzycowych poprzez identyfikację nowych biomarkerów biologicznych funkcji tego narządu.
Читати ще o Badania biomarkerów niewydolności nerek na UJ w popularnym programie BBC Arabic [WIDEO]
Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ
relacja

Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ

20.09.2018
20 września na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ rozpoczęła się zorganizowana przez Instytut Spraw Publicznych międzynarodowa konferencja "Zarządzanie Uniwersytetem Przyszłości. Badania nad konkurencyjnością, globalizacją i rozwojem".
Читати ще o Jakie będą uniwersytety przyszłości? Międzynarodowa konferencja w ISP UJ