перейти до основного змісту

nagrody

Nagroda im. dr. Pawła Stępki dla Weroniki Świerczyńskiej-Głowni

08.06.2018
Laureatką Nagrody im. dr. Pawła Stępki została dr hab. Weronika Świerczyńska-Głownia z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ za książkę "Działalność programowa telewizji publicznej". Wyróżnienie przyznaje co roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz Uniwersytet Warszawski. Nagrodzony tytuł ukazał się nakładem Wydawnictwa UJ.
Читати ще o Nagroda im. dr. Pawła Stępki dla Weroniki Świerczyńskiej-Głowni
Dobry występ studenta UJ CM w ogólnopolskiej olimpiadzie językowej

07.06.2018
W tym roku już po raz 5. studenci uczelni medycznych mogli wziąć udział w zawodach sprawdzających znajomość języka angielskiego. Do rywalizacji stanęło 300 uczestników z całej Polski, w tym 28 przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Ostatecznie najlepiej z nich spisał się Michał Zarzecki, który zajął 3. miejsce.
Читати ще o Dobry występ studenta UJ CM w ogólnopolskiej olimpiadzie językowej
Promocje habilitacyjne Wydziału Filozoficznego oraz WZiKS
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziału Filozoficznego oraz WZiKS

06.06.2018
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filozoficznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, które odbyły się 6 czerwca 2018 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne Wydziału Filozoficznego oraz WZiKS
Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

06.06.2018
Studia licencjackie na kierunku Global and Development Studies to interdyscyplinarny program prowadzony w języku angielskim, którego celem jest zapoznanie studentów z procesami globalizacji w różnych obszarach: prawa, polityki, gospodarki, historii, socjologii, kultury i komunikacji.
Читати ще o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
Fizyk z UJ ponownie zasiądzie w Komitecie Polityki Naukowej

06.06.2018
Prof. Jerzy Szwed z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ został po raz drugi powołany do Komitetu Polityki Naukowej - organu doradczego w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który współtworzy i opiniuje dokumenty dotyczące rozwoju nauki oraz polityki naukowej i innowacyjnej, priorytetów inwestycyjnych i finansowych. W jego nowym składzie znaleźli się m.in. nauczyciele akademiccy i przedstawiciele instytutów badawczych.
Читати ще o Fizyk z UJ ponownie zasiądzie w Komitecie Polityki Naukowej