перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Archeolodzy z UJ wiedzą coraz więcej na temat starożytnego miasta Pafos

16.04.2018
Naukowcy z Zakładu Archeologii Klasycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego podsumowali 7. kampanię badawczą Paphos Agora Project, która dotyczyła przede wszystkim wykopów oraz badań nieinwazyjnych na samej agorze - rynku starożytnej stolicy Cypru i na wielu wybranych obszarach Parku Archeologicznego. Te ostatnie były prowadzone nie tylko z użyciem metody magnetycznej, ale też prospekcji georadarem.
Читати ще o Archeolodzy z UJ wiedzą coraz więcej na temat starożytnego miasta Pafos
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

16.04.2018
Profesor Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 12 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Zmiana na stanowisku dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

13.04.2018
Informujemy, że z dniem 12 kwietnia 2018 roku Barbara Bulanowska została odwołana ze stanowiska dyrektora SPZOZ Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jednocześnie informujemy, że z dniem 13 kwietnia 2018 r. Marcin Jędrychowski został powołany do pełnienia obowiązków dyrektora SPZOZ Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Читати ще o Zmiana na stanowisku dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Doktorat honoris causa dla przyjaciela Polski i Uniwersytetu Jagiellońskiego
uroczystość

Doktorat honoris causa dla przyjaciela Polski i Uniwersytetu Jagiellońskiego

13.04.2018
13 kwietnia br. w auli Collegium Maius odbyła się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego profesorowi Jacques’owi Leroy z Uniwersytetu w Orleanie. Prof. Jacques Leroy jest wybitnym prawnikiem i nauczycielem akademickim, od wielu lat związanym z Wydziałem Prawa i Administracji UJ oraz krakowskim środowiskiem prawniczym.
Читати ще o Doktorat honoris causa dla przyjaciela Polski i Uniwersytetu Jagiellońskiego
Tak będą zagospodarowane budynki nowego Szpitala Uniwersyteckiego

13.04.2018
Dział ds. Realizacji Inwestycji "Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim" Collegium Medicum zaprezentował plany poszczególnych kondygnacji kompleksu budynków szpitalnych, które powstają na 15-hektarowej działce w Krakowie-Prokocimiu. Budowa przebiega zgodnie harmonogramem i ma zakończyć się wiosną 2019 roku. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci rok później. Planowana wartość inwestycji to ponad 1,2 mld złotych.
Читати ще o Tak będą zagospodarowane budynki nowego Szpitala Uniwersyteckiego