перейти до основного змісту

wizyta

Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

27.04.2017
25 kwietnia 2017 r. studenci z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego pod opieką profesorów: Marii Stinii, Michała Baczkowskiego i Stanisława A. Sroki, prodziekana Wydziału Historycznego złożyli wizytę w siedzibie wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu.
Читати ще o Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego
"Nawojka". Nowa łódź wioślarska UJ

26.04.2017
Kapituła konkursu zorganizowanego przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ wybrała nazwę nowej łodzi zakupionej dla sekcji wioślarskiej. Spośród przesłanych propozycji jurorom najbardziej spodobała się nazwa "Nawojka".
Читати ще o "Nawojka". Nowa łódź wioślarska UJ
Uniwersytecka storczykarnia przeszła całkowitą metamorfozę

26.04.2017
W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego dobiegła końca modernizacja szklarni "Holenderka", w której znajduje się najcenniejsza i największa w Polsce kolekcja storczyków oraz sagowców. Obiekt jest dostępny dla gości przez cały sezon, a nie jak dawniej jedynie kilka razy w roku. W planach są kolejne inwestycje w ogrodzie. - W najbliższych latach będzie to wielki plac budowy - zapowiada jego kierownik dr hab. Józef Mitka.
Читати ще o Uniwersytecka storczykarnia przeszła całkowitą metamorfozę
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

26.04.2017
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Pięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
Читати ще o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Sukces Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego
osiągnięcie

Sukces Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego

25.04.2017
Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica pod dyrekcją Janusza Wierzgacza zdobył Złoty Dyplom podczas Festiwalu Chórów Studenckich "Vivat Academia”, który odbył się 22 kwietnia na Politechnice Warszawskiej.
Читати ще o Sukces Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego