перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Michaił Szyszkin gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

19.05.2016
- Jest mi niezmiernie miło, że tak ważna międzynarodowa konferencja odbywa się w historycznej auli Collegium Maius, w sercu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nigdy nie zrozumiemy się z wielkim narodem rosyjskim, jeśli się nie poznany. Literatura jest wspaniałym oknem do tego poznania - powiedział rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas otwarcia konferencji naukowej poświęconej twórczości współczesnego pisarza rosyjskiego Michaiła Szyszkina.
Читати ще o Michaił Szyszkin gości na Uniwersytecie Jagiellońskim
Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ
wizyta

Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ

19.05.2016
18 maja prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, spotkał się z prof. Ogawa Matsuto, Executive Vice President in Charge of Research and Industry-University Cooperation.
Читати ще o Przedstawiciele Uniwersytetu w Kobe z wizytą na UJ
XIX posiedzenie Komitetu ds. Administracyjnych i Finansowych spółki FAIR GmbH

19.05.2016
Spółka zarządza budową Międzynarodowego Ośrodka Badań Antyprotonami i Jonami w Europie (FAIR - Facility for Antiproton and Ion Research).
Читати ще o XIX posiedzenie Komitetu ds. Administracyjnych i Finansowych spółki FAIR GmbH
Ponad 5 mln zł dla naukowców przyjeżdżających na UJ
osiągnięcie

Ponad 5 mln zł dla naukowców przyjeżdżających na UJ

19.05.2016
Narodowe Centrum Nauki (NCN) rozstrzygnęło pierwszą edycję konkursu Polonez skierowanego do naukowców przyjeżdżających z zagranicy, którzy chcą prowadzić badania w polskich jednostkach naukowych. NCN na realizację 7 projektów w Uniwersytecie Jagiellońskim przeznaczy ponad 5,6 mln zł.
Читати ще o Ponad 5 mln zł dla naukowców przyjeżdżających na UJ
Jagiellonki w reprezentacji Polski w futsalu

Jagiellonki w reprezentacji Polski w futsalu

18.05.2016
Aż 5 piłkarek z 14 osobowej kadry reprezentacji Polski futsalu powołanej na turniej towarzyski w Rosji stanowiły piłkarki AZS UJ Kraków.
Читати ще o Jagiellonki w reprezentacji Polski w futsalu