перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Stanowisko KRASP w sprawie represji wobec narodu białoruskiego

11.09.2020
"Stanowczo potępiamy wszelkie działania podejmowane przez władze niektórych uczelni białoruskich, ograniczające prawo do edukacji ze względu na poglądy, wyrażane opinie oraz podejmowanie działań mających na celu ochronę praw i wolności obywatelskich" - czytamy we wspólnym stanowisku szkół wyższych skupionych w Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w sprawie represji wobec narodu białoruskiego. Pełna treść oświadczenia jest dostępna pod poniższym linkiem.
Читати ще o Stanowisko KRASP w sprawie represji wobec narodu białoruskiego
Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa
osiągnięcia

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

08.09.2020
Dwoje studentów kierunku International Security and Development na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Esther Staes i Christopher Wijono, zostało nagrodzonych w tegorocznym konkursie CYBERSEC Young Leaders Initiative.
Читати ще o Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa
Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ
covid

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ

17.08.2020
Badacze z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ opublikowali w ostatnich tygodniach serię analiz poświęconych sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz jej konsekwencjach, powstałą w wyniku realizacji projektu „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe”. Projekt został sfinansowanych ze środków konkursu SocietyNow!#1 w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
Читати ще o Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ
Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński

12.08.2020
Ponad 460 młodych ludzi polskiego pochodzenia otrzyma stypendia Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa - studia I stopnia i studia jednolite magisterskie. Uniwersytet Jagielloński co roku jest jedną z najchętniej wybieranych uczelni przez laureatów.
Читати ще o Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński
Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty

06.08.2020
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) rozstrzygnęło 9. konkurs w ramach programu Diamentowy Grant, powiększając tym samym grono jego laureatów do ponad 750 osób. W tegorocznej edycji aż 16 z 69 nagrodzonych studiuje w Uniwersytecie Jagiellońskim. Otrzymają oni dofinansowanie na realizację swoich badań w wysokości do 220 tysięcy złotych.
Читати ще o Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty