перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkał się z ambasadorem Ukrainy

31.05.2023
Wasyl Zwarycz, ambasador Ukrainy w Polsce, złożył wizytę w Uniwersytecie Jagiellońskim. Towarzyszyli mu Wiaczesław Wojnarowśkyj, konsul generalny Ukrainy w Krakowie i Tamila Szutak, pierwsza sekretarz ambasady Ukrainy w RP. Dyplomata, po spotkaniu z rektorem UJ prof. Jackiem Popielem, odebrał w auli Collegium Novum Nagrodę "Człowieka Roku 2022" dla Milionów Ukraińców przyznaną przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP.
Читати ще o Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkał się z ambasadorem Ukrainy
Profesor Jan Ostrowski otrzymał tytuł Małopolanina Roku 2022
nagrody rada uczelni

Profesor Jan Ostrowski otrzymał tytuł Małopolanina Roku 2022

31.05.2023
Wieloletni pracownik naukowy Instytutu Historii Sztuki UJ i dyrektor Zamku Królewskiego na Wawelu prof. Jan Ostrowski oraz wybitny ekspert w zakresie bezpieczeństwa i obronności gen. Mieczysław Bieniek zostali Małopolaninami Roku 2022. Uroczystość wręczenia tytułów, które przyznaje Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, odbyła 31 maja w auli Collegium Novum.
Читати ще o Profesor Jan Ostrowski otrzymał tytuł Małopolanina Roku 2022
Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne
nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne

31.05.2023
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki medyczne, które odbyły się we wtorek 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 9 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne dyscypliny nauki medyczne
UJ uczestniczy w rozwoju elektrochemicznego magazynowania energii

31.05.2023
W ubiegły poniedziałek pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska został podpisany list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie elektrochemicznego magazynowania energii. Dokument podpisali przedstawiciele spółek skarbu państwa oraz wybranych uczelni, w tym Uniwersytetu Jagiellońskiego, który reprezentował prorektor UJ ds. badań naukowych prof. Piotr Kuśtrowski.
Читати ще o UJ uczestniczy w rozwoju elektrochemicznego magazynowania energii
Startuje rekrutacja. Przyszli studenci mają do wyboru ponad 270 kierunków

31.05.2023
1 czerwca w samo południe wystartuje rekrutacja na studia w roku akademickim 2023/2024. Najważniejsze informacje dotyczące oferty dydaktycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz szczegóły dotyczące kryteriów przyjęć, wymaganych dokumentów i terminów przedstawili dziś na konferencji prasowej rektor UJ prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian i kierownik Działu Rekrutacji na Studia UJ Kamil Gajęcki.
Читати ще o Startuje rekrutacja. Przyszli studenci mają do wyboru ponad 270 kierunków