Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szukaj pracy z UJ

Szukaj pracy z UJ

Dla wszystkich tych, którzy szukają pracy, czy zastanawiają się nad wyborem ścieżki zawodowej Auditorium Maximum jest dzisiaj ważnym miejscem. Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny zorganizowało tam Targi Pracy.

Przedstawiciele ponad 30 firm i instytucji, a wśród nich między innymi: ABB, Shell Business Operations Krakow, Capgemini Polska, IBM BTO Business Consulting Services czy COMARCH zachęcają młodych ludzi do zatrudnienia się u nich. Uczestnicy targów nie tylko mogą zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu, praktyk oraz wolontariatu, ale również mogą otrzymać fachową pomoc w przygotowaniu do procesu rekrutacji i napisania odpowiedniego CV, czy instrukcji jak otworzyć własną działalność gospodarczą.

Na Targach Pracy w UJ obecni są również przedstawiciele z Państwowej Inspekcji Pracy i ZUS, którzy udzielają porad prawnych i związanych z ubezpieczeniami. Swoje stoisko ma także EU Careers Kraków, gdzie można uzyskać informacje o możliwościach zatrudnienia w strukturach Unii Europejskiej.

Targi Pracy otworzył prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.

Zobacz galerię zdjęć
Polecamy również
Naukowiec z UJ wśród liderów międzynarodowej sieci badawczej
Wybitny immunolog doktorem honoris causa UJ
Stanowisko KRASP w sprawie strajku środowiska nauczycielskiego
Ambasador Kuby z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj