Szukaj pracy z UJ

Dla wszystkich tych, którzy szukają pracy, czy zastanawiają się nad wyborem ścieżki zawodowej Auditorium Maximum jest dzisiaj ważnym miejscem. Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny zorganizowało tam Targi Pracy.

Przedstawiciele ponad 30 firm i instytucji, a wśród nich między innymi: ABB, Shell Business Operations Krakow, Capgemini Polska, IBM BTO Business Consulting Services czy COMARCH zachęcają młodych ludzi do zatrudnienia się u nich. Uczestnicy targów nie tylko mogą zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu, praktyk oraz wolontariatu, ale również mogą otrzymać fachową pomoc w przygotowaniu do procesu rekrutacji i napisania odpowiedniego CV, czy instrukcji jak otworzyć własną działalność gospodarczą.

Na Targach Pracy w UJ obecni są również przedstawiciele z Państwowej Inspekcji Pracy i ZUS, którzy udzielają porad prawnych i związanych z ubezpieczeniami. Swoje stoisko ma także EU Careers Kraków, gdzie można uzyskać informacje o możliwościach zatrudnienia w strukturach Unii Europejskiej.

Targi Pracy otworzył prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian.

Nagrody UP RP za prace naukowe na temat własności intelektualnej
Praca magisterska Adriana Brony nagrodzona przez MSZ
Doktorantka z UJ laureatką konkursu "Skomplikowane i proste"
Demian Banakh laureatem międzynarodowego konkursu LEXI AI