Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich

24.03.2017
60 lat temu w Rzymie zbudowano fundamenty Europy, jaką znamy obecnie. Traktaty Rzymskie ustanowiły wspólny rynek, gdzie ludzie, towary, usługi i kapitał mogą swobodnie się przemieszczać, dzięki czemu udało się stworzyć warunki dla rozwoju i stabilizacji Europejczyków.
więcej o 60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich
mobilna

Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

24.03.2017
W piątek 24 marca rozpoczęła się kolejna edycja Dnia Otwartego UJ. Cykliczna impreza umożliwia wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertą uczelni, porozmawianie ze studentami i pracownikami naukowymi, a także zaznajomienie się z procesem rekrutacyjnym.
więcej o Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim

Społeczność akademicka składa kondolencje mieszkańcom Londynu

23.03.2017
W odpowiedzi na tragiczne wydarzenia mające miejsce wczorajszego popołudnia w Londynie, Uniwersytet Jagielloński wydał następujące oświadczenie.
więcej o Społeczność akademicka składa kondolencje mieszkańcom Londynu
osiągnięcie

Europejskie wyróżnienie dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

22.03.2017
Placówka, po wielomiesięcznych przygotowaniach i audycie niezależnej agencji, została uznana kluczowym partnerem europejskich sieci referencyjnych (European Reference Networks - ERN) w zakresie leczenia chorób neurologicznych oraz chorób metabolicznych. Dodatkowo Oddział Kliniczny Alergii i Immunologii Szpitala Uniwersyteckiego uzyskał status partnera stowarzyszonego w ramach sieci "Rare-complex autoimmune and autoinflammatory diseases".
więcej o Europejskie wyróżnienie dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
osiągnięcie

Uniwersytecka urologia uznana za najlepszą w Polsce

21.03.2017
Katedra i Klinika Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum wygrała w plebiscycie czasopisma "Medical Tribune" na najbardziej pożądane miejsce pracy wśród urologów. W głosowaniu udział wzięło 83 lekarzy z całego kraju. 2. i 3. miejsce w zestawieniu zajęły odpowiednio Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
więcej o Uniwersytecka urologia uznana za najlepszą w Polsce

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj