Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Naukowcy ze światowych uczelni będą prowadzić badania na UJ

15.11.2018
Prof. Jerzy Weyman oraz doktorzy Anna Czarna, Tomasz Kościółek, Piotr Łukasik, Rafał Mostowy i Marcin Zagórski, którzy przez ostatnie lata zdobywali doświadczenie, pracując w najlepszych ośrodkach naukowych na całym świecie, będą kontynuowali swoje kariery w Uniwersytecie Jagiellońskim. Umożliwił im to program Polskie Powroty prowadzony przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).
więcej o Naukowcy ze światowych uczelni będą prowadzić badania na UJ
osiągnięcie mobilna

Najlepsze polskie badaczki znów wyróżnione przez L’Oréal-UNESCO

15.11.2018
Już po raz osiemnasty, w ramach programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki, przyznano nagrody kobietom, które prowadzą badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu, w tym Aleksandrze Synowiec z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gala wręczenia nagród odbyła się 14 listopada br. w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.
więcej o Najlepsze polskie badaczki znów wyróżnione przez L’Oréal-UNESCO
nominacje i promocje

Akty nominacyjne dla profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

14.11.2018
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 14 listopada 2018 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 56 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest sześcioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Akty nominacyjne dla profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Małgorzata Szejnert AuTORytetem 2018 studentów dziennikarstwa

14.11.2018
Małgorzata Szejnert, współtwórczyni "Gazety Wyborczej", otrzyma statuetkę w kategorii AuTORytet w tegorocznej edycji studenckiego plebiscytu dziennikarskiego MediaTory. Nazwiska pozostałych laureatów poznamy w pierwszą sobotę grudnia podczas gali finałowej w Auditorium Maximum UJ.
więcej o Małgorzata Szejnert AuTORytetem 2018 studentów dziennikarstwa

Ponad ćwierć miliarda na wyposażenie Szpitala Uniwersyteckiego

14.11.2018
Za nieco ponad rok Szpital Uniwersytecki (SU) przyjmie pierwszych pacjentów w swojej nowej siedzibie w Krakowie-Prokocimiu. Jej budowa wkroczyła w decydującą fazę. Trwają też przetargi na zakup najnowocześniejszego wyposażenia placówki. Na ten cel samorząd województwa przeznaczył 255 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Umowę gwarantującą dofinansowanie podpisano w środę.
więcej o Ponad ćwierć miliarda na wyposażenie Szpitala Uniwersyteckiego

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj