Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Uniwersytet Jagielloński na targach przemysłowych Hannover Messe 2017

27.04.2017
24 kwietnia rozpoczęło się jedno z największych i najbardziej prestiżowych na świecie targów przemysłowych - Hannover Messe 2017 (Międzynarodowe Targi Innowacji Technologii Przemysłowych w Hanowerze). Podczas wydarzenia zaprezentowane zostanie ok. 200 polskich firm oraz 27 krajowych technologii opracowanych przez krajowe jednostki naukowe w tym innowacyjne rozwiązania Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet Jagielloński na targach przemysłowych Hannover Messe 2017
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

27.04.2017
Prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej prof. Jacek Popiel przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2017 roku w auli Collegium Novum UJ. Siedmioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
wizyta

Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

27.04.2017
25 kwietnia 2017 r. studenci z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego pod opieką profesorów: Marii Stinii, Michała Baczkowskiego i Stanisława A. Sroki, prodziekana Wydziału Historycznego złożyli wizytę w siedzibie wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu.
więcej o Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

"Nawojka". Nowa łódź wioślarska UJ

26.04.2017
Kapituła konkursu zorganizowanego przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ wybrała nazwę nowej łodzi zakupionej dla sekcji wioślarskiej. Spośród przesłanych propozycji jurorom najbardziej spodobała się nazwa "Nawojka".
więcej o "Nawojka". Nowa łódź wioślarska UJ
mobilna

Uniwersytecka storczykarnia przeszła całkowitą metamorfozę

26.04.2017
W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego dobiegła końca modernizacja szklarni "Holenderka", w której znajduje się najcenniejsza i największa w Polsce kolekcja storczyków oraz sagowców. Obiekt jest dostępny dla gości przez cały sezon, a nie jak dawniej jedynie kilka razy w roku. W planach są kolejne inwestycje w ogrodzie. - W najbliższych latach będzie to wielki plac budowy - zapowiada jego kierownik dr hab. Józef Mitka.
więcej o Uniwersytecka storczykarnia przeszła całkowitą metamorfozę

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj