BohateRun - bieg charytatywny na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ

Stowarzyszenie All In UJ oraz Dział Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprosiły do biegu na Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego na Ruczaju superbohaterów, którzy poprzez uczestnictwo w wydarzeniu nieśli pomoc potrzebującym i krzewili zdrowy tryb życia.

Była to trzecia edycja tego sportowego wydarzenia. Organizatorzy przygotowali pięcio- i dziesięciokilometrową trasę dla dorosłych oraz trasę dla dzieci z podziałem na kategorie wiekowe. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych został przekazany na rzecz trzech fundacji: Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, Fundacji Ronalda McDonalda i Fundacji Dla Zwierząt La Fauna - interwencje i adopcje. Uczestnicy biegu sami wybierali, którą fundację chcieli wesprzeć.

Każdy uczestnik otrzymał medal, a najlepsze przebrania zostały wyróżnione dodatkowymi upominkami.

Przełajową trasę najszybciej pokonali:

• Katarzyna Jabłońska (trasa 5 km);
  • Marta Ziobro (trasa 10 km);
  • Andrzej Uhl (trasa 5 km);
  • Tomasz Kobos (trasa 10 km).
Profesor Piotr Jedynak nowym rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego

Surowce naturalne w profilaktyce i terapii - nowe studia podyplomowe w UJ CM

Koncert w kolegiacie akademickiej św. Anny