PZU sponsorem drużyn wyczynowych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zespoły wyczynowe Uniwersytetu Jagiellońskiego występujące w Orlen Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet i Ekstralidze Futsalu Kobiet mają nowego Sponsora Głównego. Został nim największy polski ubezpieczyciel - PZU. Pierwszy mecz, podczas którego logotyp Sponsora Głównego pojawi się na koszulkach meczowych zawodniczek Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się 3 lutego br. W ramach rozgrywek Ekstraligi Futsalu Kobiet zmierzą się one z drużyną aktualnego Mistrza Polski - Rekordem Bielsko-Biała.

- Nawiązanie współpracy z marką PZU jest dla naszych drużyn wyróżnieniem i ważnym krokiem w rozwoju naszego Klubu. Dostrzeżony i doceniony został potencjał rozwojowy, wartość marketingowa i wyniki sportowe naszych zespołów. Kobieca piłka nożna dynamicznie się rozwija, dlatego liczymy, że podpisana umowa to początek udanej współpracy, która będzie kontynuowana w przyszłości i stanie się, dla obopólnych korzyści PZU i kobiecych drużyn Uniwersytetu Jagiellońskiego, ważnym projektem długofalowym – mówi Adrian Ochalik, prezes Stowarzyszenia Sportowego Klub Sportowy Uniwersytet Jagielloński.

PZU jest liderem na rynku ubezpieczeń w Polsce i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Ubezpieczyciel od wielu lat wykorzystuje swój potencjał jako mecenas polskiego sportu i angażuje się w sponsoring sportowy, wspierając kluby i drużyny, a także zachęcając wszystkich do aktywności fizycznej poprzez promowanie zdrowego stylu życia.

zawodniczki UJ w koszulkach sponsora
logotyp PZU - sponsora UJ

zdjęcie drużyny UJ w koszulkach sponsora

Anna Zapała uznana ponownie za najlepszą piłkarkę Małopolski