KONKURS na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach STATISTICA i STATISTICA Data Miner

Mający 13-letnią tradycję konkurs na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi zawartych w oprogramowaniu STATISTICA /STATISTICA Data Miner ma na celu promocję autorów najlepszych prac oraz popularyzację nowoczesnych metod analizy danych.

Organizatorami corocznego konkursu oraz fundatorami nagród są StatSoft, Inc. i StatSoft Polska.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace doktorskie i magisterskie przygotowane na polskich wyższych uczelniach i instytutach naukowych, które przed upływem terminu zgłoszenia zostały obronione lub też otrzymały pozytywne recenzje i został wyznaczony termin ich obrony. Prace mogą być zgłaszane przez autorów, promotorów lub dziekanów wydziałów.

Autorzy i promotorzy najlepszych prac oraz wydziały (instytuty), na których one powstały otrzymują cenne nagrody.

Patronat nad konkursem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie www.statsoft.pl/konkurs

Data opublikowania: 23.03.2011
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka