Uniwersytet Jagielloński liderem wśród fanpage'y na Facebooku

Miło nam poinformować, że fanpage Uniwersytetu Jagiellońskiego w ostatnim miesiącu wyszedł na prowadzenie we wszystkich istotnych statystykach. Badania przeprowadzone zostały przez firmę Sotrender i ukazują interakcje, zaangażowanie oraz ogólne trendy, jakie panują w mediach społecznościowych.

Liczby te są dla nas o tyle istotne, że to właśnie wśród młodych ludzi, największej liczby użytkowników mediów społecznościowych, Uniwersytet odnajdzie przyszłych studentów, absolwentów i ludzi nauki. To jedno z istotniejszych narzędzi promocyjnych. Warto zatem, aby komunikacja oceniana była wysoko, a zasięg Uniwersytetu zataczał coraz szersze kręgi.

Tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy do polubienia profilu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data opublikowania: 05.12.2013
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały