Web Content Display Web Content Display

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Inkubator UJ: ostatnie wolne miejsca

Osoby myślące o założeniu własnej firmy jak i tych, którzy zaczęli biznesową działalność zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego (www.inkubator.krakow.pl).

Podstawowa oferta to:

• wynajem powierzchni biurowej,
  • obsługa sekretarska,
  • dostęp do sal konferencyjnych i Internetu.

Dodatkowo Inkubator proponuje dostęp do eksperckiej wiedzy, specjalistycznego doradztwa, szkoleń i wsparcie promocyjne.

Dla nowych firm rabaty do 50% i skrojona do ich potrzeb oferta!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ jest miejscem, gdzie wsparcie otrzymują początkujący w biznesie. Od początku roku pieczę nad nim przejęło działające na UJ Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU). Jednostka posiada ogromne doświadczenie w wspieraniu przedsiębiorczości. Projekty szkoleniowe, konferencje i spotkania z praktykami biznesu oraz ogrom współpracowników – ekspertów związanych z niemal każdą gałęzią gospodarki – to jej dotychczasowe osiągnięcia.

Informacja o ofercie:
cittru@uj.edu.pl
www.inkubator.krakow.pl
tel.(12) 663 38 34 zadzwoń i zapytaj o rabaty!

Published Date: 14.09.2011
Published by: Mariusz Kopiejka