Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego przyjął delegację z Regionu Centralnego

Prof. dr hab. med. Wojciech Nowak, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań i funduszy strukturalnych oraz prof. dr hab. Alicja Józkowicz z Zakładu Biotechnologii Medycznej Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ spotkali się 19 marca 2014 roku z delegacją z Regionu Centralnego. Stronę francuską reprezentowali: Karine Gloanec Maurin, wiceprzewodnicząca Regionu Centralnego ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. Claudine Kieda z Uniwersytetu w Orleanie, pracownik CNRS (Centre National de la Recherche Scientifique - Narodowego Centrum Badań Naukowych) oraz Emmanuelle Davignon, koordynator współpracy Regionu Centralnego i Małopolski. Podczas rozmów omówiono kwestie związane z dalszą współpracą pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Uniwersytetem w Orleanie.

Zdjęcia: Anna Wojnar

Data opublikowania: 21.03.2014