Dodruk księgi pamiątkowej "Pro Memoria..."

Staraniem Komitetu ds. Opieki nad Grobami Profesorów UJ, przy finansowym wsparciu Fundacji "Bratniak" oraz wszystkich wydziałów UJ, ukazała się księga pamiątkowa Pro Memoria. Groby Profesorów UJ spoczywających na Cmentarzu Rakowickim 1803-2013, zawierająca 687 biogramów i fotografii grobów profesorskich. Księgę poprzedza okolicznościowe słowo wstępne rektora prof. Wojciecha Nowaka. W związku z planowanym dodrukiem księgi, Komitet zwraca się z uprzejmą prośbą o nadsyłanie w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca br. drobnych uzupełnień bądź sprostowań do zamieszczonych tamże biogramów:

• komitet-pamieci@uj.edu.pl,
  • Dział Promocji i Informacji UJ, Sekretarz Komitetu, ul. P. Michałowskiego 9/3, 31-126 Kraków, tel. 12 663 23 06.

Więcej informacji na temat tej publikacji można znaleźć na stronie internetowej Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data opublikowania: 29.05.2014
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały