Sukces studentów prawa w Konkursie Postępowania Karnego

W rozgrywanym w Białymstoku II Ogólnopolskim Konkursie Postępowania Karnego drużyna reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego we wspaniałym stylu odniosła sukces w rywalizacji ze studentami z 11 wydziałów prawa w Polsce. W tym niezwykle prestiżowym konkursie Agnieszka Podemska zdobyła I miejsce, natomiast Jan Kurlit wywalczył III miejsce.

Konkurs ten stanowi kolejny dowód na to, że poziom nauczania na Uniwersytecie Jagiellońskim jest niezwykle wysoki. Nasi laureaci otrzymali nagrody pieniężne, książki prawnicze oraz pamiątkowe dyplomy – a także ocenę bardzo dobrą z egzaminu z przedmiotu „Proces karny". Osobą odpowiedzialną za przygotowanie drużyny z naszego uniwersytetu był pracownik Katedry Postępowania Karnego - dr Paweł Czarnecki.

Data opublikowania: 04.06.2014
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka