IV konkurs na stypendia dla najlepszych studentów Fundacji PGNiG

Zarząd Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, już po raz czwarty, ogłosił konkurs na stypendia dla najlepszych studentów uczelni wyższych z kierunków technicznych o specjalności związanej z problematyką przemysłu naftowego i gazowniczego.

Zgodnie z regulaminem o przyznanie stypendium mogą ubiegać się studenci, którzy spełnią przynajmniej dwa z trzech wymienionych poniżej warunków:

• w poprzednim roku akademickim osiągnęli średnią ocen 4,5 lub wyższą,
  • w poprzednim roku akademickim wykazali się osiągnięciami w dziedzinie nauk ścisłych na poziomie międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim,
  • potrafią dzielić się swoją wiedzą z innymi, np. w ramach uczestnictwa w programach wolontariatu studenckiego, nieobowiązkowych praktykach studenckich lub działając jako wolontariusze "na własną rękę".

Termin składania wniosków upływa 30 lipca. Regulamin konkursu stypendialnego oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie pgnig.pl

Data opublikowania: 22.05.2012
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały