Sukces studentów WZiKS UJ w konkursie "Przedsiębiorczość, finanse i zarządzanie"

XVIII edycja konkursu "Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie" odbyła się w dniach 22-24 maja 2014 w Łodzi. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, przy wsparciu finansowym Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy i Fundacji Narodowego Banku Polskiego.

W konkursie startowało 13 zespołów studentów III roku stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich z dziedziny ekonomii, finansów i zarządzania. Pula nagród w konkursie wyniosła 38 750 zł.

Nagrodzeni zostali uczestnicy pięciu najlepszych zespołów:

• nagrodę I stopnia w wysokości 2.500 zł (dla każdego członka zespołu) otrzymał zespół Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - Wydział Zarządzania i Finansów,
  • nagrodę II stopnia w wysokości 2.000 zł (dla każdego członka zespołu), zespół Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Wydział Ekonomiczny,
  • nagrodę III stopnia w wysokości 1.500 zł (dla każdego członka zespołu), zespół Uniwersytetu Jagiellońskiego - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej,
  • nagrodę IV stopnia w wysokości 1.000 zł (dla każdego członka zespołu), zespół Politechniki Opolskiej - Wydział Ekonomii i Zarządzania,
  • nagrodę V stopnia w wysokości 750 zł (dla każdego członka zespołu), zespół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.
Data opublikowania: 22.06.2014
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały