Uniwersytet Jagielloński zbudował maszynę do podglądania przyszłości?

Jest rok 2012 i musisz zdecydować, gdzie kontynuować naukę. Którą uczelnię wybierzesz?

Teraz wyobraź sobie, że jest rok 2021. Jesteś parę lat po skończeniu studiów. To jak wygląda Twoje życie, zależy w dużej mierze od Twojej decyzji sprzed paru lat.

Lepiej żeby była to dobra decyzja. Wtedy życie też będzie wyglądać dobrze. Jak dobrze?

Sprawdź to na stronie www.przyszlosc.uj.edu.pl. Specjalnie zaprojektowana w parku technologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego sztuczna inteligencja wykorzysta skomplikowane zakrzywienia czasoprzestrzeni, by sprawdzić co czeka Cię po studiach. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych informacji - imię, nazwisko i przede wszystkim kierunek studiów, jaki interesuje Cię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a system sprawdzi zawartość portali internetowych w roku 2021, na których jest jakaś wzmianka o Tobie. Nie zwlekaj i sprawdź co Cię czeka po studiach. Wyniki mogą Cię bardzo zaskoczyć!

Data opublikowania: 22.06.2012
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka