Muzeum UJ wyróżnione przez jeden z największych światowych portali turystycznych

Z przyjemnością informujemy, że Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego zostało wyróżnione przez jeden z największych światowych portali turystycznych "tripadvisor", który zbiera opinie od podróżników i turystów z całego świata, certyfikatem doskonałości za rok 2012.

"Cieszymy się, że Collegium Maius, nasze zbiory i sposób ich prezentowania wywarły pozytywne reakcje odwiedzających nas osób. Staraniem całego zespołu, przy wsparciu władz Uniwersytetu i naszych przyjaciół przybliżamy państwu historię najstarszej uczelni w Polsce, historię nauki zapraszając do unikatowych wnętrz, które nie tylko spełniają rolę sal muzealnych, ale udostępniane są na różne uroczystości i wydarzenia" - napisali w podziękowaniu pracownicy Collegium Maius UJ.

Data opublikowania: 03.10.2012
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały