Uniwersytet nagrodził za nowoczesność

W Uniwersytecie Jagiellońskim myślimy nowocześnie i zachęcamy wszystkich do tego samego. Myślących nowocześnie - nagradzamy.

W ubiegły piątek, 5 października 2012 r., zostało przeprowadzone losowanie nagród w konkursie „Odbierz decyzję przez ePUAP i wygraj iPada!". Spośród zgłoszonych do konkursu numerów ERK komisja pod przewodnictwem prorektora UJ ds. dydaktyki, prof. Andrzeja Mani wylosowała laureata nagrody głównej oraz 10 nagród dodatkowych.

Nagrodę główną, iPad wygrała osoba, która dokonała rejestracji o numerze ERK: 323468.

Nagrody dodatkowe, zwrot opłaty rekrutacyjnej wygrały osoby, które dokonały rejestracji o numerach ERK:

• 318343
  • 315750
  • 302898
  • 344835
  • 305342
  • 318152
  • 293412
  • 306285
  • 317807
  • 312748

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należało przy rejestracji na studia przez stronę ERK www.erk.uj.edu.pl, zaznaczyć opcję elektronicznego odbioru dokumentów. Po zakończeniu rekrutacji – wszystkie decyzje trzeba było odebrać droga elektroniczną - każda kolejna odebrana decyzja zwiększała szansę na wygraną.

Do odbioru decyzji potrzebne jest konto na platformie ePUAP i Profil Zaufany. Skorzystać z niego można też w przyszłości, składając wnioski w urzędach i różnych instytucjach, zatem na pewno przyda się jeszcze nie raz!

Odbiór decyzji o przyjęciu na studia drogą elektroniczną to same korzyści: oszczędność czasu, papieru oraz bonus finansowy - za odebranie wszystkich decyzji przez ePUAP zwrot z każdej rejestracji 15 złotych.

Data opublikowania: 10.10.2012
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka